רז עצמון

מתווך

שאלות נפוצות

האם זרים יכולים לקנות נכס בתל אביב?

זרים יכולים לרכוש נכס בישראל ללא הגבלות ניכרות. עם זאת, ביצוע עסקה מסוג זה דורש סיוע משפטי מוסמך.

מהי העלות הממוצעת של בית בתל אביב?

אזור המגורים היקר ביותר במדינה הוא תל אביב, שם המחיר הממוצע של דירות בבעלות היה 3,443,200 ₪ (1,107,880 דולר ארה”ב) ברבעון השלישי של 2021.

האם זרים יכולים לקנות נדל"ן בישראל?

למרות שכל אחד יכול לקנות נכס בישראל, ללא הבדל לאום או דת, תושבי חוץ משלמים מס רכישה גבוה יותר מתושבי ישראל. את מס הרכישה (מס רכישה) יש לשלם תוך 50 יום מיום חתימת החוזה.

האם נדל"ן בישראל היא השקעה טובה?

מחירי הנדל”ן עלו בהתמדה מאז שהוקמה בשנות ה-90 והיא נותרה השקעה יציבה, במיוחד למי שלא רוצה לשלם את הפרמיות על תל אביב, ירושלים ושאר ערים מבוססות יותר.

האם לישראל יש ארנונה?

ארנונה מוטלת בדרך כלל על המחזיק בנכסים מסחריים ומגורים. נכס שאינו מאוכלס בדרך כלל מחויב במס על בעל הנכס. המס מוטל ברמת העירייה.

כמה עולה מקדמה על בית בישראל?

25%
ראשית, קונה ישראלי צריך להראות שיש לו יכולת להעמיד מינימום של 25% מנכס הרכישה, בעוד שלתושב חוץ מדובר במינימום של 50% ממחיר הרכישה של הנכס.

למה כל כך יקר לחיות בתל אביב?

איך הפכה תל אביב לעיר היקרה ביותר למגורים? תל אביב הגיעה לראש הדירוג בעיקר בגלל שהתחזקות המטבע הישראלי בשקל החדש מול הדולר האמריקני ייקרה את העלויות המקומיות, אמר ה-EIU בדו”ח יוקר המחיה העולמי לשנת 2021.

למה כל כך יקר לחיות בישראל?

יש קרטלים של חקלאים וקרטלים של סיטונאים שמתאמים מחירים על חשבון הצרכן, ויש את משרד הבריאות שמקשה על יבואנים מקבילים להתחרות מול היבואנים הגדולים והבלעדיים ובכך גם תורם לרמה הגבוהה. יוקר המחיה.

בואו למצוא את בית החלומות שלכם.